وکیل اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان ۵ طبقه سوم واحد ۳۷
ساعات کاری: 9:00 الی 20:00

وکیل طلاق در اصفهان + شماره تماس | مشاوره با هوش مصنوعی ✔️

جست و جوی بهترین وکیل طلاق در اصفهان، به دلیل گسترش روزافزون این پدیده، به یکی از معضلات جامعه تبدیل شده است. به طوری که یافتن بهترین فرد در این حوزه بسیار سخت و دشوار است. درجه ی دشواری این امر در کلان شهر اصفهان، تا چند برابر افزایش می یابد. زیرا در چنین شهرهایی می توان در هر کوی و برزن با دفاتر متعدد وکالت رو به رو شد. اما کدام یک از آن ها این توانایی را دارد که پرونده ی سنگین متارکه را با موفقیت و به نفع موکل خود به پایان برساند؟ به علاوه جدا از موفقیت در دادگاه متارکه، وظایف دیگری نیز بر عهده ی چنین وکیلی می‌باشد که تمام آن ها در راستای آرامش بیشتر موکل می باشند.

ما در ادامه شما را با اموری که می‌توانند باعث شوند یک نماینده ی حقوقی با انجامشان به نام بهترین وکیل اصفهان مشهور شود، آشنا خواهیم کرد. به علاوه پیش از آن به بررسی انواع طلاق، شرایط هر کدام و مسائل حقوقی مربوط به جدایی زن و مرد می پردازیم. با ما در این مسیر آگاهی، همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در اصفهان،وکیل طلاق اصفهان


مشاوره رایگان با وکیل اصفهان


بهترین وکیل طلاق در اصفهان، همراهی مطمئن برای دستیابی به آسایش

تصمیم به جدایی برای هر یک از طرفین پیوند زناشویی امری بسیار گیج کننده و استرس‌زا می باشد. این اضطراب با حضور در دادگاه های گیج کننده و متعدد، با شتابی سرسام آور رو به آسمان حرکت می کند. به طوری که تبدیل به وزنه ای سنگین بر دوش زن و مرد شده و آن ها را از پا می اندازد. عدم تسلط بر مسائل حقوقی و استرس روزافزون می تواند شکست در پرونده ی جدایی را برای یکی از طرفین به همراه داشته باشد. این در حالی است که با انتخاب بهترین وکیل طلاق در اصفهان، شما به عنوان یکی از طرفین دعوی متارکه، همراهی باتجربه و مسلط بر مسائل حقوقی مرتبط، در طول رسیدگی به پرونده، در کنار خود خواهید داشت.

این نماینده ی حقوقی می تواند شما را از شرکت در بسیاری از جلسات خسته کننده ی دادگاه، که باعث اضطراب بیشترتان می شود، نجات دهد و تنها نتیجه ی رضایت بخش تلاش هایش را به اطلاعتان برساند. در ادامه با ویژگی های بهترین وکیل طلاق و وظایف او، بیشتر آشنا خواهیم شد. اما پیش از آن لازم است مفهوم متارکه و انواع آن را مورد بررسی قرار دهیم. به علاوه گریز کوتاهی به عوامل افزایش جدایی زده و آن را از دیدگاه علم زیر ذره بین خواهیم برد.

 

مواردی که زن در حقوق ایران وکالت در طلاق پیدا می کند:

قانون مدنی ایران، به پیروی از دین اسلام، حق طلاق را به مرد می‌دهد؛ اما شروطی را معین کرده است که با وجود آنها زن می‌تواند برای طلاق اقدام کند. این شروط بر اساس آنچه در دفترچه‌های ازدواج ایران، آمده است، عبارتند از:

 1. پرداخت‌نکردن نفقه (خرجی زن) و رعایت‌نکردن دیگر حقوق واجب زن به مدت شش ماه؛
 2. بدرفتاریِ غیرقابل تحمل مرد با زن و فرزندان؛
 3. بیماری خطرناک و غیرقابل درمان مرد در حدی که سلامت زن را به خطر اندازد؛
 4. دیوانه‌بودن مرد در زمانی که امکان فسخ نباشد؛
 5. اشتغال مرد به کاری که به حیثیت و آبروی زن و مصالح خانوادگی او لطمه می‌زند؛
 6. محکومیت به حبسِ در حال اجرا از پنج سال به بالا؛
 7. اعتیادی که به اساس خانواده ضرر بزند؛ مانند اعتیادی که منجر به بیکاری مرد، فروش اثاثیه منزل و واردکردن ضرر به سلامت جسمی و روحی زن و فرزند شود؛
 8. ترک بدون علت خانواده یا غیبت یکسرهٔ شش‌ماهه، بدون دلیل موجه؛
 9. اجرای هر نوع مجازاتی که آبرو و موقعیت زن را به خطر اندازد؛
 10. بچه‌دار نشدن مرد پس از پنج سال؛
 11. غیبت طولانی یا مفقودالاثر بودن شوهر؛
 12. ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسر.

 

آشنایی با مفهوم و تاریخچه طلاق

آشنایی با مفهوم و تاریخچه طلاق

طلاق یا متارکه در فرهنگ های مختلف به جدا شدن زن و مرد یا همان پایان بخشیدن به زندگی زناشویی از سوی یکی از طرفین، معنی شده است. دهخدا در لغت نامه ی خود از کتاب مقدس نقل می کند که در شریعت موسی، جدا شدن امری معمول بوده است. به طوری که با وقوع کوچکترین رخدادها و حتی گاهی بدون دلیل، از همسر خود جدا می‌شدند. اما پس از آن عیسی مسیح مردم را از چنین عملی نهی کرده و متارکه را به جز هنگام وقوع زنا، مجاز نمی داند.

در اسلام این امر از دو جهت تعدیل شده و نظامی قانون‌مندتر به خود گرفته است. به طوری که نه مانند شریعت موسی این امر سهل و ساده در نطر گرفته می‌شود و نه مانند مسیحیت این چنین دست و پای طرفین را در پیوند زناشویی قفل و زنجیر می‌کند. بلکه سعی شده با وضع قوانینی از هم پاشیدن زندگی زناشویی و بنیان خانواده را به تعویق افکند. اما شرایطی را نیز فراهم کرده که هیچ کدام از طرفین به اجبار در رابطه ای از درون پوسیده نمانند. در واقع متارکه در اسلام منفورترین حلال است. شما با مشورت بهترین وکیل طلاق در اصفهان، می توانید از شرایط جدایی در جامعه ی اسلامی ایران، مطلع شوید.

سبب شنایی افزایش طلاق از دیدگاه تکاملی

سبب شنایی افزایش طلاق از دیدگاه تکاملی

جدایی زن و مرد، یکی از مواردی است که از دیرباز مطرح بوده است. اما امروزه با افزایش چشم‌گیر آن مواجه هستیم. این مسئله از دیدگاه تکاملی دلایل زیادی دارد. در واقع براساس این دیدگاه در دنیای پیشین همواره زنان به مردان وابسته بوده اند. به طوری که از زمان زندگی در غارها وظیفه ی حفاظت و شکار بر عهده ی مردان بوده و پس از آن نیز مرد نان‌آور خانواده محسوب می شده است. تمام این موارد بیان می دارد که زن به طریقی نیازمند مرد بوده و از همین رو تا طاقتش طاق نمی شده، تمایلی به جدایی نداشته است. مرد نیز در نقش حامی زن و فرزندان، به گونه ای ناچار به ادامه ی این نقش در تمام شرایط بوده است.

اما دنیای امروز با شتابی شگفت انگیز به سوی استقلال بخشیدن به زنان پیش می رود. به طوری که دیگر زنان نه از سر نیاز، بلکه برای تمام چیزهای خوبی که همسر بودن برایشان فراهم می‌کند، پایبند زندگی زناشویی می شوند. از سوی دیگر با مستقل شدن زنان، مردان نیز از سر ناچاری و برای فشار جامعه به عنوان حامی و نان آور یک خانواده به ادامه ی زندگی‌ای پایان یافته، مجبور نخواهند شد. این دیدگاه تنها گوشه ای از عواملی که در دنیای مدرن باعث افزایش این پدیده شده است را شرح می دهد. اما متارکه در جامعه ی ما چند نوع دارد؟ در ادامه با انواع طلاق و مسائل حقوقی مربوط به آن آشنا خواهیم شد. پس از آن می‌توانیم به بررسی وظایف وکیل طلاق در خانواده بپردازیم.

انواع طلاق از نگاه بهترین وکیل طلاق در اصفهان

انواع طلاق از نگاه بهترین وکیل طلاق در اصفهان

درخواست متارکه می‌تواند از سوی هر کدام از طرفین پیوند زناشویی اتفاق بیافتد. در این جا تقسیم بندی کلی ما براساس این که درخواست پایان بخشیدن به زندگی زناشویی از سوی مرد یا زن می‌باشد، انجام شده است. بر این اساس هر کدام از این تقسیم بندی ها، انواعی از متارکه را در خود جای خواهند داد که نماینده ی حقوقی مردم، بهترین وکیل طلاق در اصفهان از نظر مردم این شهر، در ادامه هر کدام را به طور جداگانه برایتان شرح خواهد داد. پس از آن به مسائل حقوقی دعاوی جدایی و نقش مشاور حقوقی در آن ها، خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

متارکه از سوی مرد

در اسلام به دلایلی حق طلاق به مرد داده شده است. از جمله ی این دلایل مطرح شده می توانیم به برخورد منطقی تر و به دور از احساس مردان اشاره کنیم. بر این اساس ظاهر امر چنین است که اگر مردی بخواهد زن خود را طلاق دهد، مجاز به انجام آن می باشد. اما برای این که چنین عملی چندان هم سهل و آسان نباشد موانعی سر راه مردان قرار گرفته است. از جمله ی این موانع می توانیم به پرداخت کامل مهریه، نحله، نفقه و اجرت المثل زنان اشاره کنیم که به عنوان وکیل طلاق در اصفهان، در بخش بعدی شما را با مفهوم هر کدام به طور تفصیلی آشنا خواهیم کرد. اما متارکه از سوی مردان بر دو نوع رجعی و بائن می باشد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

طلاق رجعی

نام این نوع از متارکه از کلمه ی رجعت یا بازگشت گرفته شده است. این موضوع به این معنی است که در این نوع از جدایی امکان برگشت مرد از نظرش وجود دارد. بر این اساس زن تا زمانی که عده اش به پایان نرسد در منزل شوهرش اقامت دارد و مرد می‌بایست پذیرای او باشد. در این مدت اگر نظر مرد تغییر کند و به همسرش رجوع کند، طلاق باطل شده و پیوند میان آن ها، بدون خطبه ی مجدد، از سر گرفته خواهد شد. در این نوه از متارکه مرد موظف به پرداخت کامل تمام حق و حقوق زن، که وکیل طلاق معین می کند، می باشد.

طلاق بائن

این نوع از جدایی در مقابل متارکه ی رجعی قرار دارد. به طوری که مرد پس از جدایی از همسرش دیگر حق بازگشت به او را ندارد. مگر آن که مجددا خبطه ی نکاح میان آن ها جاری شود. از مواردی که باعث این موضوع می شود جدایی از دختر باکره و زن یائسه است. همچنین در صورتی که جدایی برای بار سوم اتفاق افتاده باشد نیز چنین حکمی دارد. در ضمن باید یادآوری کرد که عدم اجازه به رجعت مرد، به معنی این نیست که زن موظف به نگه داشتن عده نمی باشد.

متارکه از سوی زن

همان طور که اشاره کردیم متارکه در اسلام حق مرد است. این موضوع به این معنی است که زن نمی تواند بدون داشتن دلیلی موجه درخواست جدایی داشته باشد. ولی آیا به راستی این مسئله به این معنی است که زن باید تحت هر شرایطی به زندگی ای نامطلوب ادامه دهد؟ ما در ادامه به عنوان بهترین وکیل طلاق در اصفهان از نگاه مردم اصفهان، این موضوع را بیشتر برایتان شرح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

طلاق خلع

در صورتی که زنی از شوهر خود و ادامه ی زندگی با او ناراضی باشد و درخواست جدایی کند، متارکه ی میان آن ها از نوع خلع خواهد بود. در این نوع از جدایی زن می بایست تمام حق و حقوق خود را ببخشید و در ازایش از زندگی همراه با کراهت و عدم رضایت بیرون بیاید. بعضی از صاحب نظران این متارکه را از نوع رجعی می دانند. زیرا اگر زن در مدت عده تصمیم به عدم بخشش حق و حقوقش بگیرد می تواند نزد همسرش برگردد. اما عده ای دیگر آن را از نوع بائن می دانند زیرا مرد پس از آن حق نزدیک شدن به زن را ندارد.

شروط در نظر گرفته شده برای پذیرش درخواست جدایی از سوی زن

شروط در نظر گرفته شده برای پذیرش درخواست جدایی از سوی زن

تا به این جا با انواع متارکه آشنا شدیم و دانستیم که زنان تنها تحت شرایطی مشخص می توانند پیوند زناشویی خود را بشکنند. در ادامه به طور خلاصه به این شرایط اشاره خواهیم کرد.

 • عدم پرداخت نفقه یا سرباز زدن از انجام وظایف همسری از سوی مرد به مدت شش ماه
 • بدرفتاری شدید همسر به طوری که ادامه ی زندگی برای زن طاقت فرسا باشد
 • وجود بیماری خطرناک در مرد که هیچ گونه درمانی برایش شناخته نشده است
 • مجنون بودن مرد و اثبات آن که نیازمند همکاری وکیل طلاق در اصفهان است
 • لطمه به آبرو و حیثیت زن یا به خطر افتادن منافع خانواده به واسطه ی شغل مرد
 • زندانی شدن مرد به مدت بیش از پنج سال بدون توجه به دلیل آن
 • مفقود الاثر بودن شوهر یا ترک منزل به مدت بیش از شش ماه
 • عدم فرزندآوری به مدت پنج سال به علت وجود مشکل جسمانی در مرد
 • ازدواج مجدد مرد بدون اجازه ی همسر

طلاق توافقی

این نوع از متارکه تعریف قانونی ندارد و نوع آن در واقع بائن می باشد. اما در این جدایی زن و مرد بر سر حق و حقوق خود به توافق رسیده اند. این اتفاق نظر باعث سرعت بخشیدن به فرآیند متارکه از سوی مراجع قانونی خواهد شد. تا به این جا ما شما را با تمام انواع متارکه آشنا کردیم. پس از این نوبت به آن می رسد که مسائل حقوقی مربوط به این پدیده را بازگو کنیم. در انتها نیز با ویژگی ها و وظایف بهترین وکیل طلاق در اصفهان آشنا خواهید شد.

 

وکیل طلاق در اصفهان

طلاق یکی از رایج ترین دلایل نیاز به وکیل خانواده است، خصوصاً وقتی کودکتان نیز در آن درگیر باشد. اگر از نکات حقوقی مرتبط با پرونده طلاق آگاهی کامل ندارید، بهتر است با یک وکیل طلاق در اصفهان مشورت کنید. در صورت اقدام برای طلاق، چند نکته مهم وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. آگاهی کامل از مسائل حقوقی طلاق ، طی شدن روند آن را بر اساس یک چارچوب کاملا قانونی تضمین می کند. در این صورت پرونده طلاق شما بدون نقص پیش خواهد رفت. همچنین این اطمینان را به شما می دهد که شما سهواً در دعاوی نفقه، دعاوی مهریه و همینطور نکات حقوقی مربوط به حضانت کودک و مسائل دیگر دچار اشتباه نشده اید.

مسائل مربوط به حقوق خانواده گاهی اوقات بسیار پیچیده می شوند ، به خصوص این که در پی خراب شدن یک رابطه عاشقانه یا عاطفی ممکن است زوج یا زوجه به تلافی از آن اقدام به عکس العمل های گاها غیر منطقی و کاملا احساساتی کند. در این صورت اغلب افراد به دنبال مشورت با یک وکیل در زمینه حقوق خانواده هستند تا بتوانند مشکلات به وجود آمده در راه طلاق خود را به گونه کاملا قانونی بر طرف کنند.

در حالی که می توانید مدارک طلاق را به تنهایی جمع آوری و تنظیم کنید، وقتی با سیستم قضایی آشنا نباشید، اشتباه کردن در آن آسان است. از آنجایی که وکیل طلاق به طور منظم با فرم های دادگاهی کار می کند و از قبل می داند دادگاه چه انتظاری از شما دارد، بنابراین بهترین راه برای سرعت بخشیدن به روند پرونده مشورت با یک وکیل است. اگر شما هم به دنبال یک وکیل طلاق در اصفهان هستید، میتوانید از مشاوره های حقوقی مهدی علیجانی، وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان در تماس باشید.

مسائل حقوقی مربوط به طلاق

مسائل حقوقی مربوط به طلاق

اشاره کردیم که یکی از مباحث مهم در متارکه، رسیدگی به حق و حقوق های قانونی دو طرف در پیوند زناشویی است. این حق و حقوق ها شامل مسائل مالی از جمله نفقه، مهریه، اجرت المثل، نحله و مسئله ای مهم تر از موارد مالی، یعنی رسیدگی به فرزندان، می باشد. در ادامه هر کدام را اجمالا توضیح داده و پس از آن شما را با بهترین وکیل طلاق در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

چرا به وکیل طلاق و وکیل خانواده نیاز داریم؟

طلاق یا جدایی معمولاً زمانی اتفاق می افتد که یکی از طرفین ازدواج یا هر دو (به صورت توافقی) تصمیم به پایان دادن به زندگی مشترک خود گرفته اند. در این صورت دانستن اینکه از کجا باید شروع کرد، به ویژه در شرایط سخت عاطفی و درگیری بسیار سخت خواهد بود. در چنین شرایطی می توان از پشتیبانی قانونی یک وکیل طلاق در اصفهان بهره مند شد.

یکی از اولین مراحل برای طلاق این است که زوج یا زوجه درخواست طلاق خود را به دادگاه تقدیم کند. هنگام تهیه درخواست طلاق، لازم است تعدادی از اسناد از جمله درخواست طلاق و گواهی ازدواج به دادگاه ارائه گردد. دادگاه فقط در صورتی می تواند با درخواست طلاق موافقت کند که طرفین از معیارهای خاصی برای صدور حکم طلاق برخوردار باشند.

همچنین اگر مطمئن نیستید که آیا واجد شرایط درخواست طلاق هستید یا نه، یا اگر نمی دانید چگونه باید طلاق بگیرید، استفاده از راهنمایی های یک وکیل مجرب در امر حقوق خانواده به شما کمک می کند تا یک روش مؤثر برای به حداقل رساندن مشکلات و هزینه های حقوقی مربوط به پرونده طلاق را پیدا کنید.

حتی اگر تصمیم دارید دادخواست طلاق را به تنهایی برای دادگاه تنظیم نمایید، توصیه می شود قبل از آن با یک وکیل طلاق در شهر خود مشورت کنید. این مشورت به شما تضمین می دهد که مراحل رسیدگی به پرونده طلاق شما بدون هیچ نقصی طی خواهد شد. مهدی علیجانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی برتر در شهر اصفهان یکی از وکلای با تجربه و توانمند در زمینه دعاوی خانوادگی است. توصیه می شود برای رسیدن به بهترین نتیجه در پرونده خود از ایشان مشورت بگیرید.

 

مهریه و نفقه

مهریه، هدیه ای است که مرد هنگام جاری شدن نکاح تعهد می کند برای حسن نیت خود آن را به زن بپردازد. پس از آن زن می تواند هر زمان که بخواهد آن را از شوهرش طلب کند. به علاوه مرد به عنوان شوهر نقش نان آور خانواده را دارد و موظف است تمام نیازهای همسرش را رفع کند که به آن نفقه گفته می شود. هنگام طلاق می بایست تکلیف تمام این موارد مشخص شود. وجود وکیل طلاق می تواند تاثیر به سزایی در تعیین سرنوشت این ماجرا داشته باشد.

نحله و اجرت المثل

به طور کلی زن در اسلام وظیفه ای برای انجام کارهای خانه یا رسیدگی به فرزندان ندارد. پس در صورتی که این امور را انجام داده باشد به او اجرت المثل تعلق می گیرد. مقدار اجرت المثل توسط دادگاه و نظر کارشناس انجام می شود و نیاز به اثبات زن دارد. اما در صورتی که زن نتواند انجام این موارد را اثبات کند، دادگاه براساس مدت زندگی زناشویی، وسع مرد و چندین امور دیگر، برای زن نحله در نظر می گیرد.

حضانت فرزندان

به طور کلی حضانت فرزند پسر تا سه سالگی و فرزند دختر تا هفت سالگی با مادر می باشد. پس از آن پدر موظف به نگهداری از فرزندان است. تا زمانی که آن ها به سنی برسند که بتوانند خودشان انتخاب کنند. این سن در پسران 15 سالگی و در دختران 9 سالگی، یعنی همان سن تکلیف شرعی، می باشد. با این وجود امکان توافق در این مورد میان زن و مرد وجود دارد. حتی زن با اثبات بعضی نقص ها در مرد مانند اعتیاد، می تواند عهده دار فرزندان شود. به همین منظور مشورت با بهترین وکیل طلاق در اصفهان برای این موضوع، ضرورت دارد.

بهترین وکیل طلاق در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل طلاق در اصفهان کیست؟

تا به این جا شما را با مفهوم طلاق، علل و انواع آن آشنا کرده ایم. همچنین به مسائل حقوقی مرتبط با متارکه نیز اشاره کردیم. نیاز به گفتن نیست که هر کدام از این حقوق تا چه اندازه دارای اهمیت بوده و چه تاثیر بزرگی بر سرنوشت طرفین دعوی می گذارند. از این رو واضح است که در چنین شرایطی همراهی بهترین وکیل طلاق در اصفهان یا حداقل مشاوره با وی، از ضرورت زیادی برخوردار است. اما چنین وکیلی از چه خصوصیاتی برخوردار است و چه وظایفی را می بایست به انجام برساند؟ پیش تر اشاره کردیم که تمام وظایف وکلای متارکه در جهت آسایش موکلینشان می باشد.

از جمله اموری که باعث آسایش بیشتر موکل می شود می توانیم به توانایی وکیل برای معاف کردن موکل از شرکت در جلسات متعدد دادگاهی، گزارش های دقیق و متعدد از وضعیت پرونده، به کارگیری مدارک موجود به بهترین شکل جهت اثبات امور مهم در دادگاه، دریافت حق و حقوق موکل و مواردی از قبیل، اشاره کنیم. واضح است که چنین ویژگی هایی تنها هنگام وجود علم و تسلط کافی بر موارد حقوقی مرتبط با متارکه و کسب تجربیات متعدد در دادگاه های جدایی، در وکلا به وجود می آید.

وکیل طلاق در چه موقعیتی میتواند راهنمایی دهد؟ 

طلاق معمولاً وقتی اتفاق می‌افتد که استحکام رابطه زناشویی از بین می‌رود و میان زوجین ناسازگاری و تنش وجود دارد. طلاق اجتماعی، تغییرات در دوستی‌ها و سایر روابط اجتماعی است که مرد یا زن طلاق گرفته با آن‌ها سر و کار دارد. طلاق روانی، موقعیتی است که از طریق آن فرد پیوندهای وابستگی عاطفی به همسرش را قطع کند و به تنها زیستن تن دردهد.

طلاق با فسخ ازدواج متفاوت است. فسخ ازدواج به معنای این است که ازدواج صورت گرفته از ابتدا باطل و بی‌اعتبار بوده‌است. شیوهٔ انجام طلاق در قوانین کشورهای مختلف بسیار متفاوت است اما در اغلب کشورها نیاز به تأیید یک دادگاه یا مرجع رسمی حقوقی وجود دارد. مذاهب مختلف نیز رویکردهای متفاوتی به طلاق دارند. طلاق در اسلام به اختیار شوهر انجام می‌شود اما زن نیز در شرایط خاصی ممکن است حق طلاق را به دست بیاورد.

واژه طلاق از ریشه عربی و به معنی «گشودن گره» و «رها کردن» است و در فقه اسلامی «زائل کردن قید ازدواج با لفظ مخصوص» تعریف می‌شود.

 

پیدا کردن وکیل طلاق در اصفهان

بسیاری از افرادی که از وکالت قانونی استفاده نمی کنند از حقوق خود بی اطلاع هستند. آنها غالباً به دلیل احساس شکست، عدم اطمینان یا ناتوانی، کمتر می توانند از حق و حقوق خود دفاع کنند. این ناتوانی گاهی اوقات در آینده و سرنوشت فرزندانشان نیز تاثیرگذار است. مشورت با یک وکیل متخصص امور خانواده در هر بخش از روند طلاق می تواند در نتیجه نهایی آن موثر باشد. بنابراین از این فرصتی که پیش روی شماست هرگز غافل نشوید.

دعاوی مربوط به عدم تمکین، نفقه، مهریه و حضانت کودک از جمله مهم ترین پرونده های مربوط به حقوق خانواده محسوب می شوند. یک وکیل مجرب خانواده باید تسلط و تجربه کافی برای حل و فصل تمام اختلافات مربوط به این پرونده ها را داشته باشد. همچنین این مهم است که شما به دنبال وکیلی بگردید که به منظور دستیابی به بهترین نتایج برای راضی کردن همه طرف های درگیر تلاش کند.

به همین دلیل، پیدا کردن بهترین وکیل طلاق در اصفهان برای کمک به شما در مرحله اول در درک این که چه اتفاقی افتاده است و در مرحله دوم جهت یافتن بهترین راه حل برای شما و فرزندانتان ضروری است. مردم معمولاً درک کاملی از قانون خانواده و اهداف آن ندارند، بنابراین یک وکیل با تجربه به آنها کمک می کند تا هر آنچه لازم است از قوانین مربوط به طلاق بدانند.

 

خدمات وکلا در پرونده‌های طلاق

 1. مشاوره حقوقی پیش از طلاق: ارائه مشاوره‌های لازم جهت آگاهی از حقوق و وظایف قانونی قبل از شروع فرآیند طلاق.
 2. تهیه و تنظیم دادخواست طلاق: نگارش و تهیه دادخواست و دیگر مستندات لازم برای شروع فرآیند حقوقی.
 3. نمایندگی در دادگاه: حضور وکیل به نمایندگی از شما در جلسات دادگاه و پیگیری امور حقوقی.
 4. مذاکره و حل اختلافات: تلاش برای حل و فصل دوستانه و توافقی مسائل بین طرفین، در صورت امکان.
 5. حفظ حقوق مالی و معنوی: دفاع از حقوق مالی و معنوی شما در تمامی مراحل طلاق، از جمله تقسیم اموال و حضانت فرزندان.

نتیجه‌گیری

انتخاب وکیل طلاق در اصفهان یک تصمیم مهم و حیاتی است که می‌تواند تأثیر بزرگی بر زندگی شما داشته باشد. با توجه به تخصص، تجربه و مهارت‌های مذاکره وکیل، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که حقوق و منافع شما به بهترین نحو ممکن حفظ خواهد شد. همواره به یاد داشته باشید که فرآیند طلاق تنها یک مرحله از زندگی است و با کمک یک وکیل متخصص و حامی، می‌توانید این مرحله را با آرامش و اطمینان پشت سر بگذارید.

مهدی علیجانی، وکیل طلاق و مهریه در اصفهان

اکنون که با تمام موارد مرتبط با متارکه آشنا بوده و ویژگی های بهترین وکیل طلاق را نیز می دانید، زمان آن رسیده بهترین وکیل طلاق در اصفهان از نظر مردم کلان شهر اصفهان را، به شما معرفی کنیم. مهدی علیجانی، وکیل پایه یک دادگستری و مدرس حقوق خانواده، با کسب تجربیات فراوان در پرونده های مرتبط با روابط خانوادگی، متارکه، حقوق زوجین در زندگی زناشویی می تواند با همراهی خود این مسیر سخت را برایتان هموارد کند. به علاوه وی با تسلط بر علم و قوانین حقوقی مرتبط با این نوع از پرونده ها، بهترین وکیل طلاق در اصفهان برای کسب مشورت می باشد. برای آگاهی از شرایط مشاوره و وکالت مهدی علیجانی، با ما تماس بگیرید.

..


همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با وکیل یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.

۰۹۱۳۷۱۴۷۳۱۴

0 نظر

در حال حاضر هیچ نظری داده نشده است

نظر بدهید

Call Now Button