وکیل اصفهان خیابان نیکبخت روبروی دادگستری ساختمان ماکان ۵ طبقه سوم واحد ۳۷
ساعات کاری: 9:00 الی 20:00

وکیل خانواده اصفهان | 3 مشاوره آنلاین ، تلفنی و حضوری

وکیل خانواده اصفهان کیست؟

وکیل خانواده در اصفهان شخصی است که در دادگاه های خانواده دعاوی خانوادگی را مورد بررسی قرار می دهد. راهنمایی های یک وکیل خانواده خوب خیلی بهتر از راهنمایی شخص ناآگاه است که به دلیل بی تجربه بودن ممکن است عامل شکست شما در پرونده باشد.

برای کمک به وکیل دادگستری اصفهان  خانواده در پرونده های حقوقی در حوزه دعاوی خانوادگی لازم است که اطلاعات دقیقی را در اختیارش قرار دهید و سعی کنید هرگز به تجربه و نصایح دیگران که دانش تخصصی در این حوزه ندارند اکتفا نکنید و کار را به وکیل خوب خانواده اصفهان بسپارید. وکیل خانواده اصفهان می تواند به صورت وکیل آنلاین به شما پاسخ دهد.

وکیل خانواده کیست؟

در واقع به وکیلی می‌گوییم که در زمینه‌ی امور حقوقی خانواده تجربه و فعالیت دارد. این طور بگوییم که وی کارشناس و متخصص در دعاوی خانوادگی است. حال منظور از دعاوی خانوادگی چیست؟ به دعوی هایی مانند روابط خانوادگی و میان افراد یا شخصی مثل مهریه، نفقه، طلاق، حضانت و غیره گفته می‌شود. خال که با این مفهوم آشنا شدید، شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چنین وکیلی چه ویژگی‌هایی دارد؟ ما در ادامه به طور کامل برایتان توضیح خواهیم داد.

چه دعاوی در دادگاه خانواده رسیدگی می شود؟

 1. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح

 2. نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن

 3. شروط ضمن عقد نکاح

 4. ازدواج مجدد

 5. جهیزیه

 6. مهریه و اعسار از پرداخت مهریه، نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت

 7. تمکین و نشوز

 8. طلاق و طلاق توافقی، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن

 9. حضانت و ملاقات با طفل

 10. نسب

 11. رشد، حجر و رفع آن

 12. ولایت قهری، قیومیت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران

 13. نفقه ی اقارب

 14. امور راجع به غایب مفقود الاثر

 15. سرپرستی کودکان بی سرپرست

 16. اهدای جنین

 17. تغییر جنسیت

چرا باید به وکیل خانواده مراجعه کنیم؟

این طور تصور می‌شود که اختلافات مالی و لجاجت‌ها بر سر یک مشکل، هر کدام از طرفین را به مقاومت بیشتر می‌کشاند. در واقع هر کدام از این طرفین فکر می‌کنند که هر چه بیشتر حقوق مالی خود را حفظ کنند، پیروز این دعاوی خواهند شد. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. در واقع کسی پیروز واقعی این دعاوی خواهد شد که بتواند با حفظ سلامت روان و جسم خود و همچنین با پشت سر گذاشتن حوادث قبل، با ایجاد یک خط فکری جدید، روشن و متعالی، زندگی خود را از سر بگیرد.

احتمالا دیده‌اید که حتی تمام شدن این اختلافات در بعضی از موارد با درگیری‌های زیادی همراه بوده است. گاهی طرفین حتی پس از طلاق گرفتن، هنوز هم برای انتقام گیری از هم، سال‌ها مشغول به اقامه‌ی دعوا هستند. با این کار علاوه بر از بین بردن سلامت روان خود، فرصت و زمان ارزشمند زندگی خود را تلف می‌کنند. از این رو شما می‌توانید برای کاهش این درگیری‌ها و طی کردن این روند با آرامش روان، از بهترین وکیل خانواده اصفهان، راهنمایی بخواهید.


مشاوره رایگان با وکیل خانواده اصفهان


وکیل خانواده در اصفهان 

وکیل طلاق توافقی

مهریه مالی است که در ضمن عقد ازدواج مرد تعهد پرداخت آن را به زن می دهد.مطالبه مهریه واجد نکات ظریف و ضروریاتی است که با توجه بع تغییر قانون گذاری جهت موفق و نتیجه بخش بودن آن توصیه میشود قبل از هر اقدامی با یک وکیل خانواده اصفهان مشورت نمایید.

منظور از طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زن و شوهر کاملاً در ان بر سر جزئیات و کیفیت طلاق توافقی دارند و هیچ گونه اختلاف و تقابلی در میان نیست و یا اینکه یکی از زوجین از دیگری برای تشریفات طلاق وکالت دارد که در این فرض فردی که وکالت یا حق طلاق دارد می تواند تشریفات و شرایط طلاق را تعیین کند.

وکیل طلاق به درخواست زن

این متصور و بسیار متداول است که زن خواهان طلاق باشد و مرد تمایل به توافقی به طلاق نداشته باشد که بر خلاف انتظار و باور عمومی در بسیاری از موارد و مواقع امکان طرح درخواست طلاق فقط از طرف زن وجود دارد توصیه می شود در صورت تصمیم به طرح دعوای طلاق یکطرفه به درخواست زوجه حتماً قبل از هر اقدامی با یک وکیل خانواده اصفهان متخصص دعاوی خانواده و طلاق مشورت شود.

وکیل طلاق به درخواست مرد وکیل خانواده اصفهان

مطابق ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی مرد هر وقت بخواهد می تواند همسر خود را طلاق بدهد.ولی برای امکان اعمال این حق طلاق مرد باید از دادگاه گواهی عدم امکان سازش بگیرد و نیز تکلیف حقوق مالی زوجه را مشخص کند یا ترتیب آن را بدهد و هم چنین وضعیت حضانت و ملاقات فرزندان.شاید طلاق به درخواست مرد که در نگاه اول از قطعیت بالایی برخوردار است ساده به نظر برسد ولی پیچیدگی ها و نکات و ظرایفی دارد که توصیه می شود. 

وکیل حضانت و ملاقات فرزند

در صورتی که  به هر دلیلی زن و مرد با هم زندگی نکنند هر یک حق خواهند داشت که حق حضانت و ملاقات فرزندان خود را اعمال کنند در این خصوص زوجین یا با هم توافق می نمایند و یا در صورت عدم توافق قانون تکلیف را روشن کرده و حق حضانت را تا سن ۷ سالگی به مادر و پس از آن تا سن بلوغ به پدر داده است.در صورت عدم انجام و تبعیت از این حق قانونی توسط هر یک از زوجین دیگری حق خواهد داشت در این خصوص شکایت کند.

چه زمانی به وکیل خانواده اصفهان نیاز داریم؟

در حالت کلی اگر شما به تمامی روند طرح دعوا و دادرسی تسلط کافی داشته باشید، نیازی به وکیل خانواده اصفهان نخواهید داشت. اما اغلب افراد در زمینه قوانین رسیدگی به پرونده ها اطلاعات و تجربه کافی را ندارند و ممکن است با یک اشتباه کوچک در طرح دعوا و یا ارائه اظهارنامه دچار مشکلات غیر قابل جبرانی شوند. بنابراین پیشنهاد می کنم حتما پیش از اقدام به هر کاری از مشاوره وکیل خانواده اصفهان استفاده نمایید.

چرا به وکیل خانواده اصفهان نیاز داریم؟

بسیاری از مشکلات حقوقی خانواده مانند نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و… در دادگاه خانواده انجام می شود. که با توجه به حساس بودن مسائل خانوادگی حتما باید با یک دفتر حقوقی و یک وکیل خانواده مشورت کرد. و با جستجوی وکیل مناسب را انتخاب و با وی مشاوره حقوقی کرد.

به دلیل اینکه مشکلات خانواداگی در دادگاه های خانواده پرونده های زیادی را به خود اختصاص داده است. این زمینه را برای افراد فرصت طلب فراهم کرده است تا خانواده و زوجین را که در ابتدای ازدواج خود و یا از همه مهمتر با داشتن مهریه بالای زوجه بسیار وسوسه انگیز شود. که طرف خود را به جای یک وکیل خانواده در اصفهان مجرب معرفی کند و افراد را سرکیسه کند. در حالی که بسیاری از مشکلات بدون نیاز به وکیل حل می شود و شاید پیشگیری بتواند مشکلات شما را بهبود بخشد.

وکیل خانواده در اصفهان

همراهی یک وکیل با تجربه در دعاوی خانوادگی

داشتن یک وکیل با تجربه و مجرب در همه‌ی مراحل و فرآیند کارهای حقوقی کمک زیادی به شما می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن با کمترین هزینه، کارها و مشکلات حقوقی خود را حل کنید. بعضی از افراد تصور اشتباهی دارند در این باره که گرفتن وکیل برای کارهای حقوقی خود یک کار بیهوده و صرفا خرج کردن پول و هزینه است. در صورتی که این طور نیست. کمک گرفتن از وکلا، ضمن اینکه از ایجاد هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌کند، در زمان نیز صرفه جویی می‌کند.

به علاوه پیچیده شدن رابطه‌های اجتماعی در دنیای کنونی، این فرصت را به افراد سودجو داده است که با سوء استفاده از کمبود آگاهی بعضی افراد در این زمینه، راهی برای تعرض به حقوق قانونی افراد پیدا کنند. در اینجا حقوق دانان هستند که به عنوان بخش مهمی از جامعه، وظیفه‌ی اصلی خود را حمایت از حق و حقوق قانونی افراد می‌دانند. در نهایت شما می‌توانید برای مشاوره و راهنمایی در این خصوص با آقای مهدی علیجانی بهترین وکیل خانواده اصفهان ارتباط برقرار کنید.

خصوصیات وکیل خانواده اصفهان

وکیل خانواده اصفهان به هنگام اختلافات خانوادگی می تواند نقش موثری داشته باشد. در مرحله ی اول وکیل خانواده اصفهان پرونده را تمام و کمال بررسی می کند. سپس با بررسی تمامی جوانب و تبادل نظر با وکلای برجسته و با تجربه پیشرفت و موفقیت پرونده را بررسی خواهد کرد.چنانچه به هر دلیلی درصد موفقیت پرونده کم باشد موکل را در جریان امور پرونده می گزارد. و پذیرش پرونده را رد خواهد کرد. طرح دعاوی متعدد در دادگاه خانواده برای دریافت حق الوکاله بیشتر بدور از اخلاق و خلاف شان سوگند وکالت است.  

یک وکیل خانواده اصفهان خوب در ابتدای وکالت سعی در صلح و سازش بین زوجین دارد. و چنانچه امکان سازش نباشد به طرح دعوا اقدام می کند. و سعی دارد تا با مشاوره حساب شده و دقیق در زمان کم پرونده را به نتیجه مطلوب برساند. با انتخاب بهترین وکیل خانواده اصفهان می توانید از پیشرفت و موفقیت پرونده مطمئن شوید.

مزایای طلاق از سوی زن توسط وکیل

۱- در صورتی که شرایط خانوادگی یکی از ۱۲ مورد را در بگیرد می تواند روند رسیدگی را تسریع بخشد.

۲- حضور زن در دادگاه الزامی نیست.

۳- نیازی به حضور زن در جلسات داوری نیست.

۴- وکیل خانواده اصفهان قادر است تا تمام حق و حقوق زن را در غیاب او بگیرد.

۵- حتی اجرای صیغه عقد نیز بدون حضور زن در دادگاه نیز امکان پذیر است.

مزایای طلاق از سوی مرد توسط وکیل

۱-مدت زمان تخمینی با داشتن شرایط مناسب حدودا ۵ ماه است.

۲- حضور مرد در دادگاه الزامی نیست.

۳- نیازی به حضور مرد در جلسات داوری نیست.

۴- وکیل خانواده اصفهان قادر است تا نسبت به رسیدگی به تمام حقوق وی اقدام کند.

۵- حتی اجرای صیغه عقد نیز بدون حضور مرد در دادگاه نیز امکان پذیر است.

آشنایی با وکیل خانواده اصفهان

وکیل خانواده، متخصصی در امور حقوقی خانواده است و در زمینه‌های طلاق، مهریه، حضانت، نفقه و… به شما یاری می‌رساند. انتخاب وکیل مناسب در اصفهان ضروری است. وکیل شما باید مجرب، آگاه به قوانین و آشنا با رویه‌های دادگاه‌ها باشد. برای انتخاب وکیل می‌توانید از دوستان، اینترنت، کانون وکلای دادگستری یا ملاقات با وکلا کمک بگیرید. پس از انتخاب وکیل، مدارک خود را ارائه و صادق باشید. وکیل شما وظیفه‌ی دفاع از حقوق شما را دارد. وظایف وکیل شامل مشاوره، تنظیم اوراق، پیگیری پرونده، حضور در جلسات و… است. انتخاب وکیل مجرب به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب در دعاوی خانوادگی کمک می‌کند.

زمان مراجعه به وکیل خانواده اصفهان :

 • قصد طلاق دارید.
 • در خصوص حضانت فرزندتان اختلاف دارید.
 • خواهان مطالبه مهریه یا نفقه هستید.
 • با همسرتان در خصوص مسائل مالی اختلاف دارید.
 • مورد خشونت خانگی قرار گرفته‌اید.

در هر یک از این موارد یا زمانی که در خصوص مسائل حقوقی خانواده با مشکل یا سوالی مواجه هستید، می‌توانید با وکیل خانواده اصفهان مشورت کنید. مشورت با وکیل در مراحل اولیه می‌تواند از بروز مشکلات و چالش‌های حقوقی در آینده جلوگیری کند.

ویژگی‌های کلیدی وکیل خانواده اصفهان :

 • تخصص و تجربه: تسلط بر قوانین مربوط به دعاوی خانوادگی و سابقه کار موفق در این زمینه.
 • مهارت‌های حقوقی: نگارش دقیق اوراق، ارائه قوی در دادگاه و تسلط بر فنون مذاکره.
 • ویژگی‌های اخلاقی: صداقت، امانتداری، صبر، تعهد و همدلی.
 • روابط عمومی مناسب: ایجاد ارتباط مؤثر با موکل و درک عمیق مسائل انسانی.

مصادیق دعاوی خانوادگی:

دعاوی خانوادگی، طیف وسیعی از اختلافات و اموری را شامل می‌شوند که در چارچوب روابط زوجین، والدین و فرزندان و سایر اعضای خانواده مطرح می‌شوند.

برخی از مصادیق رایج این دعاوی عبارتند از:

 • دعوای مربوط به نکاح: شامل بطلان نکاح، فسخ نکاح، طلاق، رجوع، بذل مدت، انقضای مدت، حضانت فرزند، ملاقات با فرزند، نفقه زوجه، تمکین و نشوز.
 • دعوای مربوط به مهریه: مطالبه مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، تعدیل مهریه، بخشش مهریه.
 • دعوای مربوط به جهیزیه: استرداد جهیزیه، مطالبه خسارت جهیزیه.
 • دعوای مربوط به نسب: اثبات نسب، نفی نسب، انکار دعوای نسب.
 • دعوای مربوط به ولایت قهری، وصایت و امین اموال محجوران: نصب و عزل قیم، ضمان قهری، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران.
 • دعوای مربوط به سرپرستی کودکان: سرپرستی کودکان بی سرپرست و بدسرپرست.
 • دعوای مربوط به تغییر جنسیت: تغییر نام و نام خانوادگی، صدور شناسنامه جدید.
 • دعوای مربوط به نفقه اقارب: مطالبه نفقه پدر و مادر، اجرت المثل کار منزل.
 • دعوای مربوط به غایب مفقودالاثر: اموال غایب مفقودالاثر، نفقه همسر و فرزندان غایب.

نکته: این لیست جامع نیست و دعاوی خانوادگی دیگری نیز وجود دارند که در این چارچوب قابل طرح هستند.

مراحل قبول وکالت در دعاوی خانوادگی توسط وکیل خانواده اصفهان

مراحل قبول وکالت در دعاوی خانوادگی توسط وکیل خانواده به شرح زیر است:

1. مشاوره اولیه :

 • موکل با وکیل خانواده اصفهان تماس می‌گیرد و وقت مشاوره حضوری یا تلفنی رزرو می‌کند.
 • در جلسه مشاوره، موکل شرح مختصری از پرونده خود را ارائه می‌دهد.
 • وکیل به سوالات موکل پاسخ می‌دهد و اطلاعات لازم را در خصوص پرونده جمع‌آوری می‌کند.
 • وکیل با بررسی مدارک و مستندات موکل، نظر اولیه خود را در خصوص امکان موفقیت در پرونده ارائه می‌دهد.
 • در صورت تمایل موکل به همکاری با وکیل، مراحل بعدی و هزینه‌های وکالت تشریح داده می‌شود.

2. عقد قرارداد وکالت:

 • در صورت تمایل موکل به همکاری با وکیل، قرارداد وکالت تنظیم می‌شود.
 • در این قرارداد، مشخصات موکل و وکیل، موضوع وکالت، تعهدات وکیل، حق‌الوکاله و سایر شرایط مورد توافق طرفین درج می‌شود.
 • موکل و وکیل قرارداد را امضا و اثر انگشت خود را درج می‌کنند.
 • پس از امضای قرارداد، وکیل موظف به انجام تعهدات خود در قبال موکل خواهد بود.

3. شروع اقدامات حقوقی:

 • وکیل پس از مطالعه دقیق پرونده و بررسی مدارک و مستندات، اقدامات حقوقی لازم را آغاز می‌کند.
 • این اقدامات ممکن است شامل ارسال اظهارنامه، تهیه و تنظیم دادخواست، مراجعه به دادگاه یا سایر مراجع قضایی، پیگیری پرونده و انجام سایر اقدامات قانونی باشد.

4. حضور در جلسات دادگاه و دفاع از حقوق موکل:

 • وکیل در جلسات دادگاه حضور یافته و از حقوق موکل دفاع می‌کند.
 • وکیل با ارائه لوایح و استدلال‌های حقوقی، سعی در اثبات ادعای موکل و جلب نظر قاضی به نفع موکل خواهد داشت.

5. پیگیری نتیجه پرونده:

 • وکیل پس از اتمام رسیدگی به پرونده، نتیجه آن را به موکل ابلاغ می‌کند.
 • در صورت صدور رأی به نفع موکل، وکیل نسبت به اجرای رأی اقدام خواهد کرد.
 • در صورت عدم رضایت موکل از رأی صادره، وکیل می‌تواند با توجه به شرایط پرونده، نسبت به آن اعتراض یا فرجام‌خواهی نماید.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل خانواده اصفهان:

1. تخصص و تجربه:

 • وکیل مجرب و متخصص با قوانین و رویه‌های پیچیده دعاوی خانوادگی آشنایی کامل دارد و می‌تواند بهترین راهکار را برای حل مشکل شما ارائه دهد.
 • او با سابقه کار خود در این زمینه، با انواع پرونده‌های خانوادگی و چالش‌های آن آشنا بوده و می‌تواند با اتکا به تجربیات خود، شما را در مسیر رسیدن به هدفتان راهنمایی کند.

2. ارائه مشاوره دقیق و به‌موقع:

 • وکیل متخصص با بررسی دقیق پرونده شما، اطلاعات لازم را جمع‌آوری کرده و راهنمایی‌های دقیق و به‌موقع به شما ارائه می‌دهد.
 • او می‌تواند نقاط قوت و ضعف پرونده شما را شناسایی کرده و به شما کمک کند تا بهترین تصمیمات را در خصوص پرونده خود اتخاذ کنید.

3. افزایش شانس موفقیت در پرونده:

 • وکیل مجرب با تسلط بر قوانین و فنون دادرسی، شانس موفقیت شما را در پرونده افزایش می‌دهد.
 • او می‌تواند با ارائه لوایح قوی و دفاع تمندانه در دادگاه، از حقوق شما به بهترین نحو ممکن دفاع کند.

4. صرفه‌جویی در زمان و هزینه:

 • وکیل متخصص با آشنایی کامل به رویه‌های دادرسی، می‌تواند روند رسیدگی به پرونده شما را تسریع کند و از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری نماید.
 • او همچنین می‌تواند با انتخاب بهترین راهکار برای حل مشکل شما، از اقدامات غیرضروری و هزینه‌های اضافی جلوگیری کند.

5. حفظ آرامش و تمرکز شما:

 • دعاوی خانوادگی غالباً با تنش‌ها و اضطراب‌های زیادی همراه هستند.
 • وکیل متخصص با پیگیری امور حقوقی پرونده شما، به شما آرامش خاطر می‌دهد تا بتوانید بر جنبه‌های دیگر زندگی خود تمرکز کنید.

6. حفظ حریم خصوصی شما:

 • وکیل متعهد به حفظ حریم خصوصی شما بوده و تمام اطلاعات و جزئیات پرونده شما را محرمانه نگه خواهد داشت.

در نهایت، انتخاب وکیل مجرب و متخصص در دعاوی خانوادگی، می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت پرونده شما داشته باشد.

در چه پرونده هایی می توان از وکیل خانواده اصفهان استفاده کرد؟

وکیل خانواده در زمینه‌های مختلف دعاوی خانوادگی، از جمله موارد زیر، یاری‌رسان شما خواهد بود:

1. طلاق:

 • طلاق توافقی
 • طلاق یک طرفه (رجوعی و غیرقابل رجوع)
 • طلاق خلع
 • فسخ نکاح
 • بذل مهریه
 • حضانت فرزند
 • ملاقات با فرزند
 • نفقه زوجه
 • تمکین و نشوز

2. مهریه:

 • مطالبه مهریه
 • اجرت المثل ایام زوجیت
 • تعدیل مهریه
 • بخشش مهریه

3. جهیزیه:

 • استرداد جهیزیه
 • مطالبه خسارت جهیزیه

4. نسب:

 • اثبات نسب
 • نفی نسب
 • انکار دعوای نسب

5. ولایت قهری، وصایت و امین اموال محجوران:

 • نصب و عزل قیم
 • ضمان قهری
 • امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران

6. سرپرستی کودکان:

 • سرپرستی کودکان بی سرپرست و بدسرپرست

7. تغییر جنسیت:

 • تغییر نام و نام خانوادگی
 • صدور شناسنامه جدید

8. نفقه اقارب:

 • مطالبه نفقه پدر و مادر
 • اجرت المثل کار منزل

9. غایب مفقودالاثر:

 • اموال غایب مفقودالاثر
 • نفقه همسر و فرزندان غایب

10. سایر دعاوی خانوادگی:

 • حل اختلافات مالی بین زوجین
 • اثبات یا انکار زوجیت
 • اعمال حق حبس
 • مطالبه نفقه معوقه
 • الزام به تمکین
 • مطالبه اجرت المثل ایام زناشویی
 • تقسیم اموال مشترک
 • و سایر دعاوی مرتبط با روابط زوجین، والدین و فرزندان

توجه: این لیست جامع نیست و دعاوی خانوادگی دیگری نیز وجود دارند که در این چارچوب قابل طرح هستند.

چطور یک وکیل خوب خانواده پیدا کنیم ؟

یافتن وکیل خانواده خوب می‌تواند کمی زمان‌بر باشد، اما با توجه به چندین روش می‌توانید به راحتی به یک وکیل خانواده با تجربه دست پیدا کنید.

 1. نظرسنجی: از دوستان، خانواده و همکاران خود بپرسید و درخواست نظرات آنها در مورد وکیل خانواده‌ای که قبلا با او کار کرده‌اند، بکنید.
 2. جستجوی آنلاین: با استفاده از موتورهای جستجوی اینترنتی، به دنبال وکلا و شرکت‌های حقوقی بگردید که در زمینه حقوق خانواده فعالیت دارند. سپس دیدن نظرات و امتیازات داده شده به آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند.
 3. سازمان مربوطه: اگر شما عضو یک سازمان حقوقی هستید، می‌توانید به سازمان خود مراجعه کرده و درخواست کمک در پیدا کردن وکیل خانواده کنید.
 4. مشاور حقوقی: اگر مشاور حقوقی دارید، می‌توانید از او درخواست راهنمایی برای یافتن وکیل خانواده مناسب بکنید.
 5. دادگاه: به دادگاه محلی خود مراجعه کرده و با درخواست اطلاعاتی از دادگاه در مورد وکلا در زمینه حقوق خانواده بگیرید.

در نهایت، پس از پیدا کردن چندین وکیل خانواده با تجربه، می‌توانید با آن‌ها ملاقات کرده و با آن‌ها صحبت کرده تا از تجربه، مهارت‌ها و قیمت‌های آن‌ها آگاه شوید و وکیلی را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای شما است.

گروه وکلای دادشید با داشتن سال ها تجربه در دعاوی خانوادگی می تواند شما را در انواع مسائل و مشکلات یاری دهد..


همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با وکیل یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.

2 نظر
ناشناس 30 تیر 1403 پاسخ

برای گرفتن مشاوره چطور باید اقدام کنم

  mehdi alijani 30 تیر 1403 پاسخ

  سلام وقت بخیر
  از طریق شماره های موجود در سایت تماس و وقت مشاوره بگیرید.
  موفق باشید

نظر بدهید

Call Now Button