دسته‌ها
مشاوره حقوقی

وکیل خوب در اصفهان

وکیل خوب در اصفهان _ وکیل اصفهان 

وکیل خوب در اصفهان ، مشاوره حقوقی خوب در اصفهان ، وکالت خوب در اصفهان، مشاوره حقوقی خوب در اصفهان

وکیل خوب در اصفهان : مفهوم وکالت واگذار کردن می باشد. وکالت عقدی هست که به سبب آن یکـی از طرفین طرف دیگر را برای انجام امری وکیل خود می نماید. وکیل یا نماینده یا جانشین کسی است که از طرف شخص دیگری – حقوقی یا حقیقی – به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می‌شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می‌شوند. می‌توان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه‌ای اجازه وکالت از طرف موکل دارد و در چه زمینه‌ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد.

خصوصیات یک وکیل خوب چیست؟ ( وکیل خوب در اصفهان )

 1. تحقیق کنید زیرا می بایست ازتوانایی علمی ؛ شهرت ؛ تجربه ؛ حسن اخلاق و حق الوکاله و بقیه ویژگی های یک وکیل آنلاین خوب مطمئن شوید تابتوانید که پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شما را رقم خواهد زد ؛ به دستان با کفایت وی بسپارید.
 2. هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است اکتفا نکنید. تبلیغات تلویزیونی ؛ اینترنتی و بقیه رسانه های دسته معیار و ملاک مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به کانون وکلای دادگستری رجوع کنید و دربـاره سابقه وکیلی که نیت گزینش آن را دارید مطلع شوید.
 3. سن و جنس وکیل (زن یا آقـا بودن) ملاک ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودنوکیل نیست. گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده جوان بسیار می تواند از یک وکیلسالخورده و به ظاهر با تجربه به کار شما بیاید. خانـم یا آقـا بودن وکیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاک علم ؛ شهرت وحسن خلق اوست.ف
 4. ردی که عنوان وکیل و مشاورحقوقی را دریـافت می کند علاوه براین که حداقل مدرک کارشناسی رشته حقوق را دارد ؛ مرحله بسیار دشوار کانون وکلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.

مزایای وکیل خوب در اصفهان چیست؟

 1. صرفه جویی در هزینه و زمان و انرژی
 2. امکان طرح کلیه سوالات و مشکلات حقوقی و کیفری
 3. بهره گیری از دانش و تجربه وکلای پایه یک دادگستری در منزل یا محل کار
 4. پاسخگویی از سوی وکلا و کارشناسان حقوقی به صورت دقیق و کامل می باشد.

این موارد را جهت مشاوره با وکیل خوب در اصفهان مد نظر قرار دهید

 1. حتما قبل از طرح هر گونه سوال و یا ارسال مدارک، از هویت فرد مشاوره دهنده آگاه شوید.
 2. سوالات حقوقی خود را به صورت دسته‌بندی شده از وکیل بپرسید تا پاسخ دقیق‌تری دریافت کنید.
 3. مدارک مهم و لازم برای بررسی پرونده مورد نظر را برای وکیل ارسال کنید تا وی با بررسی آن‌ها پاسخ درست را به شما انتقال دهد.
 4. چنانچه پرونده مهمی دارید، بهتر است پس از مشاوره حقوقی آنلاین، وکیل را به صورت حضوری ملاقات کنید.

منظور از وکالت کاری چیست؟

طبق تعریف ماده ۶۵۶ قانون مدنی  وکالت عقدی است که به سبب آن یکـی از طرفین طرف بـقیـه را برای انجام امری وکیل خود می نماید.” پس ملاحظه می شـود که وکالت نیز مثل بیع؛ کرایه و غیره یک قرارداد می باشد. قراردادهای گوناگونی آثار مختـلفی را به وجود می آورند؛ مثلاً بیع سبب می شـود که تملک از فردی (فروشنده) به فردی دیگر (خریدار) انتقال پیدا کند یا اینکه عقد کرایه سبب می شـود که تملک منافع مال برای مدت مشـخص از فردی (موجر) به فـرد دیگر(مستاجر) انتقال داده شود. اثر مهم عقد وکالت همان گونه که در تعریف فوق ملاحظه می شـود نیابت می باشد. به ایـن صورت که فردی (موکل) فـرد دیگری را (وکیل) وکیل خود در انجام کاری قرار می دهد تا از جانب او اقدام نماید .

..

گروه وکلای دادشید


وکیل یاب اصفهان
وکیل اصفهان، مشاوره حقوقی اصفهان، مشاوره با وکیل اصفهان، وکیل خوب اصفهان،وکیل اصفهان

همیشه بخاطر داشته باشید؛ مسائل مشابه حقوقی الزاماََ راه حل مشابهی ندارند بدون مشورت با وکیل یا مشاور حقوقی هیچ گونه اقدامی انجام ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *